Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София гладни...
Бисери 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Многолюден жилищен район. Панелни блокове, нацвъкани нагъсто и между тях - малка детска площадка. Хлапе седи посредата на площадката и вика: - Мамо-о-о-о... (По-високо) - Мамо-о-о-о... (Див, неистов крясък, който се чува из целия комплекс) - Мамо-о-о-о... От балкон на дванайстия етаж се подава жена: - Кажи, Пепи? - Кажи на тате да се покаже. В болница двама хирурзи си говорят: - Колега как мина операцията? - Операция ли? Аз мислех че беше аутопсия.. В Бургас: — Кък съ казваш? — Елка. — Въъъъй, смятай! Дискотека. Младеж отива при мацка: - Ще може ли да се запознаем? - Може... Запознават се... Младежа: - Да отидем на бара да изпием по джин с тоник? - Да отидем... Отиват, сядат, пийват. Младежа: - Да излезем да се поразходим? - Да излезем... Излизат. Минава малко време. - Какво ще кажеш да отидем у нас? - Да отидем... Отиват. - Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш? Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката: - Какво чакаш? - Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джина с тоник... Иванчо и Петърчо си говорят: -Иванчо,вчера си мерих пишката, 15 см. е. -И аз си мерих моята, 37 е. -Е, как така 37 бе, с какво я мери, пита Иванчо? -Е,как с какво бе, с термометъра!