Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вчера един бик щеше да ме направи на пестил! - Защо? - И аз не знам. От десет години съм вегетарианец...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мисленето е вредно за здравето и затова никога не се разболявам.
Бисери
03.10.2017
3,099 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали радио Ереван: -Какво е общото между препечена филийка,удавен човек и бременна жена? Отговор: Всичките са извадени късно.
Леля ти е толкова суетна! - Колко суетна? - Много! - Защо? - Защото си е сложила огледало на тавана в банята за да се вижда когато се жабурка!
Пътен полицай спира шофьор за превишена скорост. - Ще ми вземете ли книжката? пита той. - Искате ли да се хванем на бас за 100 лева, че няма?
Снощи отидох в бара и видях един 75-80 годишен мъж да стой сам самичък в ъгъла и да плаче над един коктейл. Попитах го какво не е наред. - Имам 22-годишна любовница вкъщи. Срещнах я преди месец в този бар. Люби ме всяка сутрин, прави ми палачинки и фреш от портокал и ми вари прясно смляно кафе. - Тогава защо плачеш? - Прави ми домашна супа за обяд и любимите ми кексчета за десерт и ме люби цял следобяд. - Добре, но защо плачеш? - За вечеря ми приготвя телешки стек и червено вино и ме люби до 02:00 часа. - Добре, но защо по дяволите плачеш?! - НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯМ КЪДЕ ЖИВЕЯ!
Изобретили нов автобус в столицата, с който могат да се придвижват повече хора. Пуснали го в употреба и още на първата спирка- куп народ. Отворил вратите шофьора, а пътниците почнали да се качват. Качвали се, качвали се... - Е, събрахте ли се?- попитал шофьора - Нее, не сме. Тогава той натиснал едно копче и рейса станал с двойни размери... и хората пак почнали да се качват. - Е, сега събрахте ли се? - Не, още не сме Тогава шофьорът натиснал друго копче и автобусът станал с тройни размери - А сега събрахте ли се? - Да, събрахме се! Въздъхнал шофьорът с облекчение, натиснал едно копче и автобусът придобил първоначалните си размери...