Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Три мравки взели последни заплати преди да напуснат работа и се събрали да споделят коя какво ще си купи. Първата казала: - Аз ще си взема една огромна пържола и ще си е ям цяла зима. Втората казала: - Аз пък ще си взема новия албум на Bony M. И третата казала: - Аз пък нищо няма да си взема. И така се разделили трите колежки като се разбрали да се видят догодина по същтото време. Дошло време за срещата и мравките се събрали. Първата казала, подсмърчайки: - На мен някой ми открадна пържолата. Втората казала: - На мен пък ми откраднаха касетката. Третата се уригнала и казала: - Маа Бейкър!
Животни 3,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

Според мен църковен покрив с гръмоотвод издава липса на увереност. На една студентка страшно много и се правело секс, застанала пред общежитие на техническия в 12 през нощта и се развикала: - Трябва ми мъж! Няма ли мъже тука! А от общежитието се чул мъжки глас: - Толко ли няма, кой да й направи чертежът на тая, че да млъкне! - Тате, ти защо се ожени за мама? Бащата се обръща към съпругата си и казва: - Виждаш ли, даже детето се чуди. - Господине, тук не може да се пуши! - казва контрольорът, - Не виждате ли надписа: "Тук може да се пуши само с разрешението на всички пътници!" - Но аз съм сам в купето! - Именно. В такъв случай почакайте, докато някой се появи. Срещат се двама: - Как си? - Как, напоследък фатално не ми върви. Скоро качих една мадама на автостоп, и... сега ме обвинява в посегателство над половата й неприкосновеност. Днес бях в съда и ме глобиха 350 лева. И това не е всичко - когато съдията я видя, ме глоба още 500 лева за каране в нетрезво състояние.