Учителката дава задача на класа да напишат своите мисли на тема власт, какво е това. После чете на глас:
"Власт - това е когато правиш добро"
"Власт - това е когато правиш добро и наказваш злото"
"Власт - това е когато имаш много готини мацки, с които да спиш"
- КОЙ написа това? Лъчко, пак ли ти пишеш тези неща! Веднага да измислиш нещо друго!
Лъчко пише:
"Власт - това е правото и възможността да налагаш на другите своята философия и да им разваляш мечтите."
Нова услуга от КАТ - "глоба" на кредит. Сега вече не е необходимо да носите със себе си "дежурната" десетчка, двадесетчка или петдесетчка, притеснявайки се ще ви стигнат или не. Веднага на мястмо може да оформите кредит за "глоба". Удобни схеми на кредитиране, гъвкави отстъпки.