Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Първоначалното вежливо обръщение към келнера значително намалява вероятността да се изплюе във вашата поръчка...
Бисери 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия: -Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става! Приятелят му го потупал съчувствено: -Така е наборе, шоколада вече не го правят същия.. ...Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент. - Когато Чък Норис играе боулинг, той не прави страйкове. Той събаря едната кегла, а другите припадат. Студентски дневник: 26.II. - Гладен съм 27.II. - Гладен съм 28.II. - Гладен съм 29.II. - Гладен съм 30.II. - Гладен съм 1.III. - Гладен съм 2.III. - Дадоха стипендията 3.III. - Не помня 4.III. - Не помня 5.III. - Не помня 6.III. - Гладен съм 7.III. - Гладен съм ... Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка: — За какво ти е тази кабинка? – попитал първият. — Е, как за какво! Като си вървя през пустинята ако ме срещне някой лъв и аз влизам в нея. Той обикаля около нея няколко часа и като му омръзне си заминава и така се спасявам. А, на теб закакво ти е тази релса? — Ами и аз като теб като ме срещне някой лъв започвам да бягам. Бягам, бягам и като се измора вече много и като видя, че лъва ме настига хвърлям релсата и тогава да видиш какво се вика бягане.