Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във влака седи мъж, който играе покер с кучето си. Съседът по купе се чуди: - За първи път виждам куче, което да играе покер! - Не ми доставя удоволствие. Винаги познавам, когато има аса - почва да си върти опашката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Алберт АйнщайнРадостта да виждаш и да разбираш е най-прекрасният дар на природата.
Бисери
03.10.2017
3,248 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра кани колегите си на рожден ден на вилата. Яли, пили, а на сутринта мутрата се събужда на една ливада и вижда че му няма костюма Версаче, Ролекс-а и мобифона. Бързо привикал групата и започнали да издирват крадеца. Търсили, търсили и напипали един скитник, у когото намерили всичко. Притиснали го и той започнал да разказва: - Събуждам се аз сутринта на ливадата, дето си спя обикновенно и гледам - до мен един костюм. Аз си викам - "я хубаво нещо, трябва да го взема" и го взех. След това се обръщам и гледам един часовник. Не съм виждал часовник от пет години. Взех и него. После гледам телефонче с антенка. Направо не помня откога не съм виждал телефон. Взех и него. След това гледам един гол задник. Направо не мога да си спомня откога не съм виждал жена. Та взех, че... В този момент мутрата се обажда: - Стига, стига, пуснете го момчета. Костюмът не е мой, часовникът за първи път го виждам и телефонът не е моят...
Малката Сара пита баща си: - Татенце, а мога ли да изпратя картичка за Свети Валентин на човек от друга вяра? Бащата - евреин на средна възраст отговаря: - Мисля, че можеш миличка. На кого искаш да пишеш? - На Осама Бин Ладен - !? - Ами той се крие по разни пещери и всички го мразят. Като получи картичка от еврейско момиченце ще види, че не всички по света са лоши и може би ще спре да прави лоши неща и да се крие. - Това е най-хубавото нещо което съм чувал миличка - казва просълзен бащата. - И като престане да се крие нашите снайперисти ще му пръснат скапаната глава.
Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По едно време единият попитал бармана: - Кога обикновенно се появява чудовището? - Най-често след петото голямо уиски.
- Бойко Борисов обяви, че от 2013-та година България няма да е най-бедната страна в ЕС, как ще стане това? - Албания ще трябва да влезе в ЕС.
Младеж решава да се помайтапи с по-възрастен съсед и му казва: - Как е пишока? Рипа ли? А? - Рипа, рипа, ама като слизам по стълбите.