Пияница в тоалетната вижда на пода един лев и си казва:
- Хм, за един лев от пода на тоалетната!
След това вади една двадесетачака, хвърля я на пода и казва:
- За 21 лева може и да се наведа!
Помня времената от преди ГЕРБ, когато влизах с 5 лв в супера и излизах с 2 кг месо, 2 бутилки уиски, 2 хляба, чувал с картофи, няколко кутии бонбони, кило сирене, пита кашкавал и литър мляко.
А сега какво?
Поставиха видеокамери...