Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две риби плували. Едната казала: - Жадна съм! Другата отвърнала: - Наздраве!
Тъпизми 1,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

Самолет прелита над Цюрих. Пилота пита диспечера за точното време. От кулата задават въпрос: - От коя авиолиния сте? Пилота учуден пита: - Какво значение има, от коя авиолиния съм. Кажете ми точното време и продължавам нататък! От кулата продължават да настояват за името на авиолинията. След пет минути безмислени спорове на пилота му писнало и казал името на авиолинията. - И все пак не разбрах, защо трябва да казвам от коя авиолиния съм? - не издържал той. - Ами ако сте от Swiss Air, то точното време е 14:40:23, ако сте от Air France, то точното време е 14:40, но ако сте от Балкан, то днес е вторник. - Тате, какво е това басня? - Това е, когато животни например магаре и прасе си говорят, както ние с теб сега. Жена след баня влиза в спалнята, сваля си хавлията и пита мъжа си: - Как съм? - Хубава! Ако беше и чужда - цена нямаше да имаш... Едно детенце си карало триколката с бясна скорост из града. Спряло със свирене на гуми пред една сладкарница. Ритнало вратата и влязло в сладкарницата. Продавачката го погледнала с уплаха. Детенцето се приближило до бара, ударило с ЮМРЪК по тезгяха и се провикнало: -Една боза ма... Продавачката му дала бозата. Детенцето надигнало шишето и го изпило на екс. Детенцето ударило шишето в тезгяха и казало с пиянски развален говор: - Още една боза и "Зайченцето бяло" до дупка.... Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.