Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Това, че между бонус и премия няма никаква разлика, особено ясно разбираш, когато ги няма.
Бисери 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

Исус, Папата и Бойко Борисов са в една лодка. Изведнъж Исус излиза от лодката и ходейки по водата излиза на брега. Бойко Борисов небрежно го последвал. Папата и той опитал, но потънал още на първата крачка и се удавил. На брега Исус казва на Бойко: - Не мислиш ли, че трябваше да му кажем за камъните? - К’ви камъни?! Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: — Какво правиш. — Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата – казало зайчето. — Бре, тоя заек, я го виж ти – помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил – отговора – същия. Разчуло се – минали няколко животни – заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа – вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: — А… а… а… нищо – пиля си ноктите и говоря глупости… След драстична диета,Гошо отслабва с 50 кг.Месата му висват отвсякъде.Отива на пластичен хирург за опъване на кожата. След сваляне на превръзките се поглежда в огледалото и се ококорва - Абе докторе,защо пъпа ми се е качил на челото ми? - Неизбежни последствия от интервенцията,успокой се! Ти да видиш каква готина вратовръзка съм ти избарал. Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса "Защо?" обяснява: - Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми... Tрима хирурзи говорят за предпочитаните си пациенти, първият казал: - Аз най-много обичам библиотекарите. При тях всичко е подредено по азбучен ред и по височина. Вторият допълнил: - Аз най-много обичам счетоводителите. При тях всичко е подредено по групи, прономеровано е, а и да объркаш нещо, те ще те разберат. Tретият споделил: - А аз най-много обичам адвокатите - те сърце нямат, гръбнак нямат, а и да объркаш нещо, няма кой да съжалява за тях.