Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влиза жена в месарницата и пита продавача: -Колко струва тази свинска глава? -Извинете госпожо,но това е огледало!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Син пита баща си: - Татко, вярно ли е, че на изток младоженецът разбира коя е булката му чак след сватбата? - Това е във всяка страна, синко.
Семейни
03.10.2017
3,051 прегледа
Следващ →
Още вицове
Див селяк влиза в Underground 1, застава до текила бара и пита: - Текила има ли? - Еми има... (учудено му отговаря барманката) И като голям играч, нашият герой, с удар по барплота, поръчва: - Дай тогава една голяма текила!
При доктора: - Пиете ли? - Пия, докторе. - Колко често? - Всеки ден, но понякога и се запивам.
- Тате, тате, а аз днес пред целия клас нарекох Сталин глупак!!! - Махни се оттук, непознато момченце....
Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто. - Ей… сервитьора… абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през "86 година? - Не, господине. - Не, не, познавам те тебе от някъде аз… А на олимпиадата през 1984, да си ходил? - Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба. - Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг… - Не, господине. Не ходя там. - Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото…
Двама стари ергени си говорят и стигат до темата за готвенето. - Ти как се оправяш с готвенето? - Ами горе-долу, измислям там някакви манджи. - Нямаш ли готварска книга? - Абе имам, ама те все едни фантастики там... - Защо? - Ами всичките рецепти почват с "Вземете една чиста чиния..."