Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дядо събира своите внуци и правнуци и казва: - Деца, цял живот не съм пил, не съм пушил, камо ли пък наркотици. Ям умерено, лягам си най-късно в 22 часа. Бях верен на вашата баба. И утре мисля да празнувам моята сто годишнина! - Но по какъв начин?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако преди 20 години, за да навиеш някоя мацка за секс, трябваше добре да я понапиеш, то в днешно време главното е да не й дадеш да се напие.
Бисери
03.10.2017
3,245 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама луди решили да избягат от лудницата, но трябвало да прескочат 100 стени: И така започнали да прескачат. На 33-тата единя казал: - Още малко остава давай! На 66-тата другия казал. - Айде почти успяхме! Вече на 99-тата пак първия казал. - Айде да се връщаме не мога повече!
Умира един наркоман. Душата му отива при Господ. - Избери си къде да те пратя, в ада или в рая. - казал му той. Наркоманът се чудил, чудил и не можал да си избере. Тогава Господ го пуснал да види и двете. Влиза наркоманчето в рая и какво да види: Всичко зелено, едни цветя, едни девойки се разхождат, абе всичко супер. Отива след това в ада и гледа едни полета с Joint. Навсякъде расте трева. Връща се при Господ и отсича: - Пращай ме в ада! - Ок! - отговорил Господ и го пратил. Първата работа на наркоманчето била да си свие една цигарка. Бръкнал за огънче и установил, че няма кибрит. Гледал той, преглъщал жално, жално ама като няма, няма. По едно време се задава един дявол. - Браточка, имаш ли кибритче да си палнем една тревица? - пита с надежда наркомана. - Ти луд ли си бе. Нали ако имах огънче тука щеше да е рая бе.
- Моят приятел разбра, че си имам любовник! Сега и двамата идват към мен, какво да правя?! Дали да не звънна на мъжа ми?!
Един каубой довел при лекаря друг, по-млад каубой. - Докторе, помогнете на зет ми! Вчера прострелях крака му! - Как? Вие сте стреляли по своя зет? - Когато стрелях по него, той още не беше съвсем съгласен да ми стане зет.
Един при доктора: - Докторе, имам четири ташака! - Съблечете се! - Мм да.. Нямате основание за безпокойство. Просто бъбреците Ви са по-ниско...