Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бойко Борисов получил няколко урока по основен английски език, преди да посети Вашингтон и да се срещне с президента Барак Обама. Инструкторът казал на Бойко Борисов: "Преди да се ръкувате с президента Обама, моля кажете "how аrе уou" (Как сте). След това господин Обама ще ви каже "I аm finе, аnd уou?" (Добре съм, а Вие как сте? ). И тогава Вие трябва да кажете "mе too" (Аз също). След това ние преводачите поемаме нещата. Изглежда прекалено просто, но какво се случва в действителност: Когато Бойко срещнал Обама, той се объркал и казал "who аrе уou?" (Кой сте Вие? ) (Вместо "How аrе уou?"… Обама бил леко ШОКИРАН, но успял да отговори шеговито "Wеll, I’m Michеllе’s husbаnd, hа-hа…" (Ами… Аз съм съпругът на Мишел, хаха). Бойко Борисов отговорил "mе too, hа-hа"… (Аз също, хаха), след което настанала дълга пауза.
Политически 3,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един доктор искал да се избъзика с една бабичка. Бабата я болял коремът, а докторът й казал: - Честито, бабо, бременна сте! . - Как бе, синко? !? - Ако искате, ще ви издам направление за гинеколог, да потвърди ... Докторът се обадил на другия доктор и му казал да каже на бабата, че е бременна.. На другия ден бабата отива с направлението и гинекологът й казал: - Честито, бабче, бременна сте! - Ох, синкоооооооо, на тия години на средния си пръст веро да нямаш! Американец французин и Бай Ганьо се возят във влак. При тях влиза мадама. По едно време мадамата пръднала. Французинът веднага се направил на джентълмен: - Извинете ме! - казал французина. След малко оная пак се изпуснала. - Моля, да ме извините! - казал американеца. На българина му се допушило и казал: - Ей момчета аз отивам да пуша, ако тая се насере да знаете че съм аз. Добрите момчета отиват в Рая, лошите където си поискат!!! - Ако ми откажеш, - каза той, - ще умра. Тя му отказа. След шестедесет години той умря. - Петърчо, защо всеки ден закъсняваш за училище? - Защото като наближа училището виждам табела "Внимание - училище! Намали скоростта"!