Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж и жена гледат предаването "Здраве". Показват болен включен към апарат с някаква течност. Мъжа: - Скъпа, ако някога се разболея и лежа така, моля те просто да изключиш копчето. Жената станала, взела му бирата и изключила телевизора.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Каква е разликата между вечерния и сутрешен секс? - След вечерния заспиваш, а след сутрешния се събуждаш.
Бисери
03.10.2017
3,131 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си един по улицата и изведнъж,какво да види,на тревата двойка се занимава със секс. Малко по-нататък,в храстите още една двойка. Трета двойка пък, се облазва направо на площадката пред входа. Звъни той на звънеца, излиза някаква. - Госпожо, извинете, ама що за заведение е това, вашето? - Нашето? Бардак, господине, бардак. - А, защо тогава ги правите тия работи направо на улицата? - А, днес имаме улична разпродажба.
По време на парашутна тренировка един от десантчиците пита инструктура: - Какво да правя ако парашута ми не се отвори? - Дърпаш връвта на запасния! - отговаря инструктурът. - Ами ако и той не се отвори? - Тогава махаш с ръце като птица.. - шегува се инструктурът. След като всички скачат от самолета, инструктурът чува някакво почукване по стъклото на илюминатора. Поглежда и вижда десантчика, който маха яростно с ръце.. - И после какво? - пита той...
- Тате,вярно ли е,че социалните мрежи прецакват мозъка? – LOL,дъще,WTF?
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: - А, ето я табелата. Завий сега на дясно! - Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то тоалетна!
Две блондинки си говорят. - Абе, муцкооооо, ти опитвала ли си суши? - Не... аз мога само с уста.