Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно борче застанало пред автомат за Кока кола. Пуска монета - пада кутийка с кола. Пак пуска монета - пада друга кутийка. Борчето си ги събира в един сак. Идва един старец - чака, чака и накрая казва: - Абе момче, може ли да си взема и аз една количка, че съм жаден? Борчето го поглежда лошо и казва: - Докато ПЕЧЕЛЯ ще играя.
Разни 2,053 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момче иска да си купи куче и пита продавача: - Мислите ли, че това куче ще бъде вярно? - Ама, разбира се! Вече пет пъти го продавам и то винаги се връща при мен. Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече... Бракониер уловил глиган. Метнал го на рамото си и си тръгнал към вкъщи. По пътя го среща горския: - Стой!!! - Стоя! - Не знаеш ли че сега е забранен лова на глигани? - Знам. - А к’ъф е тоя глиган дето го носиш бе? Бракониера поглежда към рамото си: - А глиган ме полазил! Международен симпозиум по пластична хирургия Французинът: - При нас дойде една пациентка с огромен нос и и направихме носле като на Бриджит Бардо. Ръкопляскане..... Американецът: - Скоро имахме случай с пациент,който дойде при нас с 20см. уши,а си тръгна с уши като на Том Круз. Овации..... Българинът: - Миналата година,един здравно осигурен пациент,пожела членът му да стига до земята,и му скъсихме краката с 1 метър! Профилактичен преглед. - Някакви оплаквания? - Не, докторе. - Сърцето прескача ли? - Не, пулсът ми е съвсем... - Да сте си мерили кръвното напоследък? - Да, нормално е. - Как сте със съня? - Чудесно! Спя като пън! - Добре.Апетит имате ли? - Имам! - Много добре - казва лекарят. - Сега ще ви напиша рецепта и всичко това ще изчезне, сякаш никога не го е имало...