Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жените по-лесно ставали герои,защото винаги били едни гърди напред!
Бисери 3,021 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Иванчо видял баща си да бие чекий,и го попитал к’во праиш бе тате,той му отговорил,нищо играя на щъркел тук щъркел там.На другия ден Иванчо почнал да вика,отишла майка му,и го попитала защо вика,той казал:-Играх на щъркел тук щъркел там щъркела ме наплю аз го ударих с чука!!!! В един цирк, излиза мъж с един крокодил. Мъжа си сваля гащите и вика "ОПАААА" и крокодила го захапва за топките. Мъжа отмерва 10 сек. и удря крокодила с една бутилка по главата.. Крокодила отваря уста и всичко е ОК и мъжа се усмихва и казва: "Който от публиката иска да повтори този номер - награда 2000 $". Една блондинка от първия ред вдига ръка и казва : "Аз искам, но нали няма да ме удряте много силно с бутилката". Легнал си Иванчо до Марийка, погалил я по дупето и рекъл, тази нива трябва да я ора, обърнал се и заспал. На следващата вечер легнал си Иванчо до Марийка, погалил я по дупето и рекъл, тая нива трябва да я ора, обърнал се и заспал. На следващата вечер легнал си Иванчо до Марийка, но тя му рекла, ако ще ореш, ори, иначе утре я давам под аренда на друг. - Каква е разликата между полиграфа и ютията? - Полиграфът е детектор на лъжата, а ютията е детектор на истината. Отива човек при спасителите на плажа, гледа ги че скучаят и им вика: - Братлета, огънче да имате? - Имаме.. - Мерси! Вие гледам че скучаете, що така? - Ми няма кво да правим. - заоправдава се единия. - Чакаме почивката да пийнем по биричка.. - Е момчета, отивам да взема три бири... Връща се, обсъждат политическото състояние на България, теглят една пиянска песен как Екатерина Михайлова е Мистър България, спорят за и против чалгата и след час единия спасител пита: - Абе момче, от цял плаж що при нас дойде да искаш огънче? - Еми, трябваше да ви кажа нещо... ама го забравих. Тръгва си, връща се след 10 минути: - А-а да бе, като дойдох да ви искам огънче трябваше да ви кажа че тъща ми се дави...