Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Черно дете пита бялата си майка: - Мамо, защо съм бял? Баба е бяла, дядо е бял, всички са бели, а аз съм черен? - О, сине мой, като се замисля - добре, че не лаеш!
Черен хумор 1,876 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една баба е на смъртно легло. До нея седи дядото и й казва: - Не мога да живея без тебе, ако ти умреш, идвам с тебе! А бабата му вика: - Божке, недей да умираш веднага след мене, стой поне сериала да свърши и после да ми разкажеш какво е станало! Кате, купих шампанско и бисквитки, апартаментът е наш за цяла нощ, чакам! Отговор: Катя я няма, аз съм мъжът й. По-добре купи биричка, аз ще донеса наденички! Художник отива при директора на художествена галерия и пита: - Как е? Продават ли се картините ми? Директорът: - Представяте ли си, вчера дойде един мъж и ме помоли, да му покажа вашите картини. След това ме попита, дали ще станат популярни след смъртта на автора, както се случва с великите художници. Аз естествено му казах, че ви познавам много добре и съм сигурен, че след вашата смърт цената им ще се вдигне многократно. И той взе, че купи всичките ви картини. Художникът: - Ама, това е великолепно! Директорът: - Хм, да, но има едно НО! Той каза, че е вашият личен лекар… Тримата чужденци от тройната коалиция са натегнали българите в България да ги морат, и засега успяват. Едно лято бяхме на варненски музикални дни. През нощта концерти,а през деня на плажа. Колегата Гошо(голям зевзек)да вземе да накара един непознат човек, да седне до косматата колежка Пепа,и на висок глас да я попита -Прощавайте другарко,но защо не си свалите и чорапите?