Жена подава в полицията заявление, че мъжът й е изчезнал.
Полицаят пита:
- Какво да му кажем, ако го намерим?
- Предайте му, че майка ми се обади и каза, че няма да ни идва на гости.
Между блондинки:
- Муцка, да знаеш, че започнах да се занимавам с езда.
- Така ли? И как се справяш?
- Тренирам прескачане на препятствия.
- Добър ли е коня ти?
- Ами... може да се каже, много е учтив.
- Учтив?! Конят?!
- Да. Всеки път, когато стигнем до препятствие, той ме оставя да мина първа...