Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как ще разберем, че слонове обядват в "Шератон"? - По трабанта отвън!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Защо на Волен Сидеров е стабилен електората? - Защото шизофренията е нелечима. - А на Доган? - Защото и слабоумието не се лекува.
Черен хумор
03.10.2017
1,832 прегледа
Следващ →
Още вицове
Допълнение към публикувания скоро виц: "По-добре безобразия с постоянна партньорка, отколкото еднообразие с различни..." А най-добре безобразия с различни!
Изпратиха ми от КАТ снимка от камера, която ме е засякла с превишена скорост. Върнах им видео, как плащам глобата на един катаджия в брой.
Върви си Зайо през гората и едвам носи един огромен плазмен телевизор.Среща го вълкът и го пита: -Къде си помъкнал тая плазма бе, Зайо? -В къщи. -Е, откъде намери толкова пари!? -А, пари.Срещнах сутринта Кума Лиса и тя ме покани у тях да пийнем по едно.По някое време обаче, както си пийвахме, Кума Лиса взе,че се съблече гола, легна на дивана и каза: -Зайо, вземи най-ценното от мен! -А стига, бе!И ти кво? -Ми, кво.Нали виждаш, помъкнах плазмата.
Номинация за най-добър виц за 2010 година: виж ББ ТУК ------- "В отговор на въпрос за 150-те неразкрити убийства в България, част от които по времето, в което той бе главен секретар, Борисов заяви следното: ” Няма убийство, по което ние да не сме задържали някой или да не сме намерили свидетели... Няма нужда "Господари на ефира" да пускат смях зад кадър, немците се посмяха съвсем искрено... ------- Обажда се ББ на ЦЦ: - Кво става? Напредваме ли? - Да, още 148 трупа да изровя и сме готови... ------ Цитат от mediapool.bg: ”Ние сме честни и достойни хора”, увери Борисов, говорейки за себе си, за правителството и партията си, като в същото време се разсмя искрено и силно.
И друг път съм ходил в началото на юни на море, но за първи път нося грейка на плажа.