Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо на Волен Сидеров е стабилен електората? - Защото шизофренията е нелечима. - А на Доган? - Защото и слабоумието не се лекува.
Черен хумор 1,832 прегледа
Следващ →

Още вицове

Допълнение към публикувания скоро виц: "По-добре безобразия с постоянна партньорка, отколкото еднообразие с различни..." А най-добре безобразия с различни! Изпратиха ми от КАТ снимка от камера, която ме е засякла с превишена скорост. Върнах им видео, как плащам глобата на един катаджия в брой. Върви си Зайо през гората и едвам носи един огромен плазмен телевизор.Среща го вълкът и го пита: -Къде си помъкнал тая плазма бе, Зайо? -В къщи. -Е, откъде намери толкова пари!? -А, пари.Срещнах сутринта Кума Лиса и тя ме покани у тях да пийнем по едно.По някое време обаче, както си пийвахме, Кума Лиса взе,че се съблече гола, легна на дивана и каза: -Зайо, вземи най-ценното от мен! -А стига, бе!И ти кво? -Ми, кво.Нали виждаш, помъкнах плазмата. Номинация за най-добър виц за 2010 година: виж ББ ТУК ------- "В отговор на въпрос за 150-те неразкрити убийства в България, част от които по времето, в което той бе главен секретар, Борисов заяви следното: ” Няма убийство, по което ние да не сме задържали някой или да не сме намерили свидетели... Няма нужда "Господари на ефира" да пускат смях зад кадър, немците се посмяха съвсем искрено... ------- Обажда се ББ на ЦЦ: - Кво става? Напредваме ли? - Да, още 148 трупа да изровя и сме готови... ------ Цитат от mediapool.bg: ”Ние сме честни и достойни хора”, увери Борисов, говорейки за себе си, за правителството и партията си, като в същото време се разсмя искрено и силно. И друг път съм ходил в началото на юни на море, но за първи път нося грейка на плажа.