Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На изпит студент си тегли билета и веднага го връща обратно и разбърква билетите. Професорът учудено: - Защо върнахте билета? - Беше 13-ти билет, а аз съм суеверен. - Това са глупости, - казва професорът и почва да търси 13-ти билет. Студентът отговоря на този билет за щестица. Излиза в коридора и другите го питат: - Всичко ли си знаеше? - Не, само 13-ти билет.
Студентски 3,359 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато бях малък ме подгогвяха за живота с приказки. Мама ми е разказвала за Златното момиче, Езерното момиче, Снежанка, Червената шапчица… сигурен съм, че дори Малката русалка да срещна на морския бряг ще намерим общ език, но кой да ти каже, че имало и Мензисното момиче… кой? Родителите на Иванчо си говорят: - Абе, жена, откакто почнахме да му даваме по десет лева за шестица, нашия почна само шестици да носи. Какво мислиш? - Мисля, че вероятно си ги делят с учителите. - Докторе, не чувам добре. - Седнете! Ще ви направя промивка на ушите. Доктора промил ушите на пациента и казал: - Прегледа и процедурата струва 10 лева. - Моля, 20 лева ли казахте? - А, ето, че вече чувате добре. Сутрин. В леглото лежат режисьор и млада актриса. Тя, давейки се в сълзи: - Що за изрод си, защо не ми каза веднага, че си режисьор на анимационни филми?!? Не ви ли прави впечатление,че когато чужденец иска да научи няколко български думи, това обикновенно са "Здравей" "Моля" "Благодаря" и т.н., а българин като иска да научи чужди думи винаги първо пита за псувните?