Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влизат в банката маскирани Мечо Пух и Прасчо. Мечо Пух викнал: — Това е обир! — А, къде е оръжието? – пита учуден касиерът. Мечо Пух сваля на Прасчо маската и пита: — Да се изкашля ли?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо евреите се лутали 40 години в пустинята? - Защото Моисей бил типичен горд мъж и отказвал да попита за пътя…
Разни
03.10.2017
1,152 прегледа
Следващ →
Още вицове
Арабски шейх решил да си прибави към колекцията и боен самолет. След много чудене решил да си купи Миг-29. И така пристигнал в Русия, купил самолета и го подкарал за вкъщи. Както си летял пича, по едно време излязал надпис "Внимание три Ф-16 ви атакуват!" Почудил се какво да прав, огледал се в кабината и видял един наръчник. Разлистил го и гледа: ако светне надпис "Внимание три Ф-16 ви атакуват!"- натиснете синьото копче. Натиснал го и "БАМ" всичките Ф-16-ски гръмнали. Доволен шейха продължил да си лети, но по едно време друг надпис за десет Ф-16. Отворил наръчника, натиснал зеленото копче, разхфърчали се ракети "БАМ" и десетте Ф-16-ски били взривени. Шейха още по- доволен от покупката продължил да си лети, но по едно време, гледа надпис "Внимание 20 Ф-16 ви атакуват!". Ошашкан, бързо взел наръчника и гледа за 20 Ф-16, натиснете червеното копче. Натиснал го той и зад седалката изкочил един пиян руснак и казал: "Отступай место!"
Напоследък се съмнявам в нуждата от т. нар. "спящи полицаи"... Достатъчно е да не ремонтират пътя.
През нощта се звъни на вратата: - Кой е? - Отворете, полиция. - Няма никой вкъщи. - А кой говори? - Счуло ви се е. - А защо е светнато? - Сега ще загася.
Мъж върви по улицата и спира една жена и я пита: - За 20 лв ще ми пуснеш ли? - У-у-у, простак - отговаря жената. - Добре. За 80 лв ще ми пуснеш ли? - У-у-у, мръсник, аз сам уважавана жена. - Добре. За 150 лв ще ми пуснеш ли? На жената и се видели много парите и се съгласила. Мъжът въздъхнал и казал: - Курви много, ама пари няма!
Корабокрушение. Двама от пътниците оцеляват и попадат на безлюден остров. Единният огромен и мускулест, а другият един такъв слабичък, хилав. Още първия ден мускулестият опънал слабичкия, после му хвъркил и един бой, за всеки случай, когато ги намерят, да не се оплаче. И така дните се заредили един след друг: секс, бой, секс, бой... Един ден огромният мъж видял, че на хоризонта се задал кораб. „Брейй, сега ще ни открият и спасят, този слабак, ще вземе да се оплаче, че всеки ден съм го е*ал. “ - помислил си грамадата и предложил на хилката този път той да се възползва сексуално от него. Така и сторили, но когато актът приключил, огромния отново хвърлил един як бой на слабия. -Този път защо ме биеш? Нали обещах да не се оплаквам? - попитал дребосъка. А грамадата отвърнал: -А ти защо още от самото начало не ми каза, че е толкова хубаво?