Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как изкара изпита?!!! Признай си! Какво направи? Молитви, магии, рушвет, пищови? - Просто учих. Знаеш ли, понякога помага.
Студентски 3,283 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влак дерайлира в Сибир. Двама московчани се спасяват по чудо и шест дни треперят от студ. На седмият ден ги открива стар сибирянин с брада и пушка: - Откъде сте момчета? - От Москва. - И какво става с революцията? - Коя революция? - Тази която започнахме през 1917-та година? - Охо-о-о, тя победи. След това социализъм, комунизъм, перестройка. Сега вече строим капитализма. - Абе, хора, защо не съобщавате тук? Ние още влакове взривяваме! - Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба. "Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание." "Добре, викам си на акъла, за какво ми е тая жаба и понеже играя на тото я накарах да ми каже шест числа. Прибрах се и попълних фиш с нейните числа. И няма да повярвате - ударих джакпота. И като се почнаха едни веселби - цяла седмица. Сетих се за златната жаба и реших да отида да й благодаря. Попитах я какво да направя за нея." "Искам да ме любиш, защото аз всъщност съм омагьосана принцеса!" Гледам я аз крастава и грозна жаба, ама нали ме направи милионер. Прежалих се, стиснах зъби, притворих очи и почнах да я чукам. По едно време отварям очи и гледам гадната жаба се превърнала в красива шестнадесет годишна девойка. Ето така седят нещата, господин съдия, а не както се опитва да ги представи майката на ищцата! В митнически пункт пристига съобщение от МВР, че лице тайно пренася валута. Митничарите го обискирали, но нищо не открили. Обърнали се към министерството за съвет и онези им казали: "Дайте му рициново масло и когато валутата тръгне, извикайте ни." Чакат в МВР, чакат да им се обадят от митницата, ама не. Не издържали и вдигнали телефона: - Как е, излизат ли доларите? - Ще излязат, ама бавно. Засега точим все наши пари. - Нямате съвест! - Не, имам, просто с нея се договорих! Айше перяла на реката, огледала се нямало никой и решила да си опере гащите и роклята. Наблизо в храстите обаче, лежал Асан и като видял гола Айше приближил се тихо и и го вкарал -К’во правиш, бе Асане! -попитала Айше -Искаш да го изкарам ли? -А бе, не ти казвам да го изкараш, ама защо го завря там?