Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, ама наистина ли? Вече няма туберкулоза? - Да, разбира се, че нямате! - Дайте да Ви целуна! - А-аааа! Няма нужда!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Едно хубаво маце влиза в аптеката и пита: - Имате ли мнооого големи презервативи? - Да, колко да Ви дам? - Не, аз няма да купувам, а ако постоя тук да видя кой ще си купи, нали няма да Ви преча??
Семейни
03.10.2017
3,122 прегледа
Следващ →
Още вицове
Глухоням се съветва с колега как да каже на аптекаря, че му трябва презерватив. Приятелят:" Трясваш го на касата на аптекаря и слагаш до него пари " Той издебва да няма хора в аптеката, бързо влиза, трясва го на плота и слага 10 лева до него. Аптекаря също го вади, трясва го и той: "Моя е по-голям !" и прибира парите
Двама луди решили да избягат от лудницата, но трябвало да прескочат 100 стени: И така започнали да прескачат. На 33-тата единя казал: - Още малко остава давай! На 66-тата другия казал. - Айде почти успяхме! Вече на 99-тата пак първия казал. - Айде да се връщаме не мога повече!
Срещат се две приятелки. Едната пита: - Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра... - Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи... Само си лежи тихичко в реанимацията.
При доктора. - Да. Днес вашата кашлица е доста по-добре. - Ами разбира се, цяла нощ се упражнявах.
- Иванчоооооо, прибирай се вкъщи веднага! - Не съм гладен, ма, мамоооо! - Аз не съм мама, аз съм тате! - Много може да ви разбере някой кой кой е, п*дерасти такива...