Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно хубаво маце влиза в аптеката и пита: - Имате ли мнооого големи презервативи? - Да, колко да Ви дам? - Не, аз няма да купувам, а ако постоя тук да видя кой ще си купи, нали няма да Ви преча??
Семейни 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо днес ДАНС не са се видяли с "братя" Галеви? - Защото от ДАНС са дошли без кафенце... ---- ДАНС са поискали помощ от Румен Петков, той се вижда с "братята" без проблеми, нито се крият от него... - Просто не мога да понасям жена си, затова искам развод - излага мотивите си съпругът пред съда. - А как е могъл да ме понася цели петнадесет години - възкликва съпругата. - Това именно се мъча да си обясня и аз - казва съдията. Трима мъже в родилното. Докторът казва на единият: - Имате близнаци. - Естествено - работя в ММ! - А вие имате трияйчни близнаци. - Естествено - мениджър съм на Трите Хикса! - А пък аз работя в 7UP... - казал третият и припаднал. Лорд Джон и ТемзаДжим влита в кабинета на лорд Джон: - Милорд! - Джим, колко пъти съм Ви казвал, как трябва да влиза слугата на един истински джентълмен при един истински джентълмен? Излезте и влезте както трябва! Джим чука на вратата, отваря я рязко и влиза: - Милорд, Темза е излязла от бреговете си! - Джим, колко пъти съм Ви казвал, как трябва да влиза слугата на един истински джентълмен при един истински джентълмен! Излезте и влезте както трябва! Джим излиза и чука на вратата. - Да! Джим тържествено отваря широко вратата, покланя се и обявява: - Сър, ТЕМЗА! В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: - Какво стана с тортата? Готова ли е? - попитал сладкарят. - Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. - отговорил помощникът.