Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тестовете ги искам написани кратко и подробно ! /В час по "Монитори" в СПГЕ - София/
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Нов шеф пита подчинен: - Колко човека работят в този отдел? - Около половината.
Професионални
03.10.2017
2,891 прегледа
Следващ →
Още вицове
Борбата с организираната престъпност напредна... До пиенето на една студена вода заедно...
Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на Опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен,а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей,ама ти май не си оттука,а? - Да,как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука,а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко!
Жена казала на мъжа си, че иска да й вземе животинче, което да прилича на нея. Взел той животно, което му напомняло на жена му и го завел вкъщи.Прибрала се жената започнала да пищи. Мъжът учуден: - Що пищиш, ма? Жената: - Иване, може ли да си толкова прост! Аз исках животно да прилича на мен, а не змия! - Че ти си по-лоша и от змията, ма.
Срещнали се двама животновъди, единият от които с посинено око. Другият го пита: - А бе, какво става, някой да не те е бил? - То не е за разправяне. Имам една крава, и като сядам да я доя тя все ме удря с опашката си по лицето… - И от това ли е посиняло окото ти? - Не, омръзна ми и й вързах една тухла на опашката!
Назначават един на работа: - Пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, разбра ли?! - Да, всичко разбрах, само...може ли един въпрос, какво правя след, като пакетирам?