Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нов шеф пита подчинен: - Колко човека работят в този отдел? - Около половината.
Професионални 2,891 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борбата с организираната престъпност напредна... До пиенето на една студена вода заедно... Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на Опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен,а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей,ама ти май не си оттука,а? - Да,как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука,а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко! Жена казала на мъжа си, че иска да й вземе животинче, което да прилича на нея. Взел той животно, което му напомняло на жена му и го завел вкъщи.Прибрала се жената започнала да пищи. Мъжът учуден: - Що пищиш, ма? Жената: - Иване, може ли да си толкова прост! Аз исках животно да прилича на мен, а не змия! - Че ти си по-лоша и от змията, ма. Срещнали се двама животновъди, единият от които с посинено око. Другият го пита: - А бе, какво става, някой да не те е бил? - То не е за разправяне. Имам една крава, и като сядам да я доя тя все ме удря с опашката си по лицето… - И от това ли е посиняло окото ти? - Не, омръзна ми и й вързах една тухла на опашката! Назначават един на работа: - Пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, разбра ли?! - Да, всичко разбрах, само...може ли един въпрос, какво правя след, като пакетирам?