Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
SMS: "Намерили са труп без мозък. Скъпа, звънни ми, че се притеснявам."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Ако преди 20 години знаех, че в магазините ще има толкова полуфабрикати за бързо приготвяне в микровълнова, то нямаше да се мина да се оженя!
Семейни
03.10.2017
3,048 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преди празниците предупредиха, че всеки който закъснее за работа на 3-ти януари, ще бъде глобен. Закъснях половин час, но се оказа, че няма кой да ме глоби.
Умрял Любо Пенев един ден и тръгнал към рая. Стигнал той до райската врата и почукал. Свети Петър отворил и попитал: - Кой си ти бе? - Как кой? Любо Пенев, номер 9.... на който не му изнася да духа супата! - Не може да си Любо Пенев, щом още от първия път улучи вратата!!!
- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време! - Да, бе! Лъжеш! - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!
Баба Яга хванала един млад и много красив момък и му казала: - Ще ти задам една гатанка ако я познаеш ще ти се отдам, ако ли не ще те изям! Момъкът си помислил "дано да ме изяде" - Мъничко зеленичко в блатото живее започва с буквата "ж" и заваршва на "а" що е то ? - Скакалец! Отговорил момакат. - Ах ти палавник, позна! Отговорила баба Яга.
Канибал пита мисионер, който се опитва да го убеди да не яде хора: - Добре де, ако Господ не е искал да ядем хора, тогава защо ги е направил от месо?