Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо,турчина и американеца влезли в една пещера.Първо влязал турчина и чул: -Аз сам синьото око. И избягал.След него влязал американеца и чул: -Аз сам синьото око. Оплашилсе и избягал.Най-накрая влазал Бай Ганьо и чул: -Аз сам синьото око. Бай Ганьо казал: -Ти внимавай аз да не ти насиня и другото
Бай Ганьо 6,466 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира по рано от командировка и заварва жена си с друг. Рогатият съпруг пита: - Онова палто дето каза, че си го намерила? - Ами той ми го купи. - Аха. А апартамента дето го взехме за детето? - Ами той помогна с парите. - Аха. А почивката, на която отидохме? - Ами хотела беше негов и затова не плащахме. - Аха. А колата, която взехме? - Ами с негови връзки ни направиха отстъпка. - Аха. Ами дай на човека нещо да облече, че ще вземе да настине. Възрастната жена вървеше към перона. Сърцето й се късаше, не искаше да си заминава, все пак тук живеят дъщерята и внука...А кога ли пак щеше да дойде, не знаеше... До нея ходеше дъщерята и я държеше под ръка...На нея също не й беше весело..Внукът много се беше привързал към баба си...И той не искаш тя да заминава...Около тази тъжна компания с тежките куфари в ръце подскачаше весело зетят... Из дневник на програмист: понеделник: Днес инсталирах Windows’95. Иска ми се да умра... вторник: Днес upgrade-вах W95 до Windows’98. Да бях умрял вчера... Появи се нова дъвка Orbit Professional Скоро очаквайте Orbit Home Edition и Orbit Server Лекар казва на пациент преди операция: - Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари!