Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял Джордж Буш.Отишъл в рая.Стоял там известно време и един ден отишъл да говори с Господ. - Шефе, пусни ме един уикенд да отида до Ада да видя малко и друг свят, как е там, как се живее... - Няма проблем. Този уикенд слизай долу, щом искаш. Отишъл Буш в Ада. Посрещнали го от портите с шампанско. Влиза и гледа текат навсякъде реки от уиски, шампансо, вино, ракия, бира..., наоколо само готини мацки се разхождат голи... Прекарал страхотен уикенд.Върнал се пак в Рая. - Шефе, изнасям се в Ада за постоянно - казал на Господ Взел си куфара и заминал.Стига до портите на Ада.Отваря му Дявола. Влиза Буш и кво да види... навсякъде огнени клади, писъци, стенания, бягащи в ужасение хора... - А,бе, Дяволе, кво е станало тука, бе? Миналата седмица бях тука... то едни фиести и купони, то едни реки от алкохол, то градини с марихуана... а пък ся...? - Ами то едно нещо е да си на почивка и друго да си резидент.
Разни 1,770 прегледа
Следващ →

Още вицове