Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един педал ще ограбва банка и за целта тренира пред огледалото: - Горе ръцете (с мек гласец) - не, не става. - Горе ръцете (с по-твърд глас) - не, не става. - Горе ръцете (вече с най-грубия си глас) - и решава че е успял. Отива в банката и твърдо казва на касиера: - Горе ръцете и парите на масата! - Я да ми го духаш. - Почакай малко - казва педала с меко гласче, навеждайки се надолу.
Семейни 3,099 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съпрузи минават покрай ресторанта в който се е състояло преди години сватбеното им тържество. Жената развълнувана: - Скъпи, спомняш ли си тук празнувахме нашата сватба. Винаги съм се питала, защо ли не сме се връщали след време на обяд или вечеря в този ресторант, спомням си че кухнята му беше разкошна...? - Не помня защо, но имам лоши спомени от това място... - отвръща мъжът. Същността на войната не е да умреш за родината си, а да накараш другите копелета да умрат за своята... Дете с майка си минава прокрай публичено дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? -попитало детето. Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало: - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата - какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали - намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах! Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата. Сестрата минала и я попитала: - Защо плачете? - Защото не знам какво да кажа на съпруга си! - За какво? - Нали родих две деца?... - Да и ...? - И какво да му кажа за другото?! - Нали са ваши? - Да, но какво ше кажа за другото дете? - А? - Едното е от него, а другото? - Хм... права сте! Ако парашутът ви не се отвори, върнете се незабавно в самолета!