Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вие ерген ли сте или женен? - пита шивачът клиент. - Женен. - Тогава да добавим: скрит джоб в подплатата на сакото...
Семейни 3,146 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук... Събуждат се мъж и жена на 8-ми март. Жената, протягайки се сладко: - Ах, какъв хубав сън имах - ти ми подаряваше за 8-ми март палто и пръстен с диамант! Какво ли означава това? Мъжът я целунал и казал усмихнато: - Почакай, довечера ще разбереш! Вечерта жената се прибрала по-рано от работа, приготвила празнична вечеря, запалила свещи...Идва си мъжа и й подава красив пакет. Тя отваря бързо и вижда книгата "Тълковник на сънища". Работник към шефа си: - Извинете, но три месеца не сте ми плащали заплата! - Извинен сте... Иванчо се прибира от училище: - Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. - Нали ви казах, че няма да е здравословно! Цел на армията - да направи от нормалните хора патриоти!