Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На аукцион продават папагал. Търгът започва, постепенно цената на папагала се вдига и участниците един по един се отказват. Накрая остава само един милионер, който спечелна търга. Давайки парите, той казва на служителят: - Надявам се, че след като плащам такава огромна сума за този папагал, той поне може да приказва? - О, разбира се - вие срещу кого мислите, че наддавахте през цялото време...
Животни 3,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка най-накрая решили да се женят Но преди да встьпят в брак, Иванчо казал на Марийка: - Марийке, ще се оженя за теб, но имам 3 условия, които ти трябва да ми изпьляваш всеки ден! - Нека да ги чуя? - му отговорила тя. - Пьрвото е, че всяка сутрин като стана, да имам сервирани - закуска, натурален сок и вестника да е на масата. - Тук не виждам проблем, Иванчо. - Второто е, винаги на обяд да има готова трапеза на масата и десерт. - И това мога да го правя. - Третото ми условие е вечерята да е сервирана точно в 20.30 ч. и телевизора да е обьрнат кьм мен! - Твоите условия вьобще не ме затрудяват - потвьрдила Марийка на Иванчо - Но и аз на свой ред имам само едно условие кьм теб..... - Кажи, да го чуя Марийке? - Не ме интересува, има те, няма те - в 22.00 ч., секса започва.......... - Аполо 13 вика земята. Земя, тук Аполо 1, моля отговорете. - Земята слуша! - Земя, имаме проблем. Отказа ни бордовият компютър. Какво да правим? - Аполо 13! Тук наземният контролен ценът! Чувате ли ме? Докато отстраним проблема играйте, за сега на резервния! Играйте на резервния! Едни луди ги завели да гледат мач. Сложили ги да седят на мръсни пейки и само един си подложил вестник. Попитали го: - Защо ти е тоя вестник? - За да гледам от по-отвисоко. Група борци се правят на интелигентни: - Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот? - Това е само хипотенуза. - Не знам, не съм импотентен по въпроса. - Да, то си има икспреси по въпроса. Няма непревземаеми крепости, има грешни стратегии!