Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорят си двама наркомани: - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона… - Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя: - Ау, с друга мадама се запознах, и на нея й взех телефона… И така няколко дена, докато другия не издържал и казал: - За какво ти са толкова телефони бе, вземи поне един телевизор!
Разни 1,888 прегледа
Следващ →

Още вицове

Този които се смее последен не че е най-добре, а просто загрява най-бавно! Един мъж сяда на бара и вика на бармана - Дай едно докато не се е почнало! Бармана му налива. - Дай още едно докато не се е почнало! Бармана пак му налива! - Дай още едно докато не се е почнало! Бармана: - А кой ще плаща? - Айдеее, почна се... Един мъж е при любовницата си, когато късно вечерта съпругът й изненадващо се връща по-рано от командировка. Любовникът бързо избягва през терасата, като успява в бързината на голо да облече само шлифера си. Качва се той в един автобус. В него пътува един мъж, който като го вижда по шлифер, започва силно да се смее. - Какво се смееш, бе? Не си ли виждал гол мъж по шлифер? - Виждал съм, ама мъдо закопчано вместо копче не бях виждал! - Отче, съгреших. - Хм, съгрешила си...Защо ходиш на всички да разказваш? Внучето пита баба си: - Бабо, кой е измислил здравната реформа? Политиците или лекарите? - Не знам, баби. Но ми се чини, че са били политиците, защото ако бяха докторите, те щяха да я пробват първо върху мишки...