Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер:
Александре за теб, кое е най-миризливото цвете?
и тои казал:
Госпожо най-миризливото цвете за мен е розата.
Браво Сашко!
И така изпитала всички, но последно оставила Иванчо.
Я ми кажи сега кое е най-миризливото цвете според теб?
Най-миризливото цвете е марулята!
Учителката възмутена го погледнала, той продължил:
Марулята, защото тати всяка вечер казва на мама: Отивай да си миеш марулята че много мирише!
Главен недостатък, който крият новите телевизори с гласови команди е, че по време на мач на Българският национален отбор по футбол постоянно превключват на хардкор г*й-п*рно канали...