Един професор решел да посети една лудница.Влиза и насреща му лети някакъв луд със стол в ръце. Професорът се уплашил и хукнал да бяга. Лудият след него. Тичали, тичали обиколили два пъти лудницата, професорът капнал от умора решил: "Да става каквото става" и спира. Лудият се доближава до него със стола и му казва:
-Заповядайте, седнете...
Съветник на ББ(виц е, той знае всичко;-) му намеква, че с тези изявления, за чудесата от пръстени от магистрали, взима народа за много глупав.
- Трудно ми е да се сдържа, материалът е много подходящ.