Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Каубой язди из прерията и изведнъж се обажда вътрешният му глас: - Спирай коня! - Ама защо… ама как… - спори известно време с гласа, но все пак спира. - Слизай на земята. Слиза. - Взимай лопатата и копай. Копае, копае, копае… Каталясва, иска да спре, но гласа настоява. Изкопава дълбока дупка и внезапно намира в нея торба злато. - Добре, сега мятай торбата на коня и потегляй към реката. Отиват до реката. - Сега намери най-дълбокия вир и хвърли торбата в него. Поучен от опита си, каубоят хвърля златото във вира и пита вътрешния глас: - Е, и сега? - Егати кефа, слушай как бълбука само!
Индианци и Каубои 6,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако комплиментите бяха истина, то това не биха били комплименти, а просто информация! Ако баща ми беше жив, щеше да каже „Сине, ти си будала, щом поемаш такава държава" - така премиерът описа състоянието на страната. А дядото на Бойко Борисов се обърнал в гроба, когато Бойко Борисов влязъл в БКП през 1980 година. Учителят пита: - Иванчо, защо съчинението ти за кучето е съвсем същото като това на брат ти? - Ами защото имаме едно и също куче! Разказва един, завърнал се от сафари: - Като ме срена един лъв и нищо не ми направи - вероятно ме е помислил за слон.. - Защо мислиш така?! - Направих същата купчина... Министрите в оставка Кабил и Калчев отговарят на журналистически въпроси: - Г-да, ще има ли във вторник нови министри на земеделието и държавната администрация? - Ако ни изберат ще има - отговаря Кабил. - А ако не мине проекто-кабинетът? - Тогава ще си останат старите - обобщава Калчев.