Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- А Генко защо се държи така странно – ту плаче, ту се смее? — Жена му го напуснала днес… — А защо плаче?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Съвет: Ако обичате салам и уважавате закона и искате да продължите така, не трябва да виждате как се правят и едното, и другото.
Разни
03.10.2017
1,697 прегледа
Следващ →
Още вицове
Селският пъдар пита дете: - Ей, момче, знаеш ли тази крава и това теле чии са? - Чия е кравата - не знам, но телето знам - на кравата е.
Треньор пита футболист: — Какви са препоръките ви от бившия ви отбор? — Препоръчаха ми да си търся друг тим – отговаря футболистът.
Животните си направили тоалетна. Един ден лъвът видял, че прозорецът й е счупен. Свикал всички животни и опитал: - Кой счупи прозореца на тоалетната? Заекът вдигнал ръка. - Защо го направи? - попитал лъвът. - Аз бях седнал на тоалетната, но дойде Баба Меца, избърса се с мен и ме изхвърли през прозореца. Лъвът го съжалил, животните поправили прозореца, но след време лъвът забелязал, че прозореца отново е счупен. Пак бил виновен Зайо, а причината била същата! Но когато прозореца бил намерен счупен за трети път, лъвът отишил при заека и го попитал: - Зайо отново ли си ти? - Да! - отговорил смутено заекът. - И причината ли е същата? - попитал лъвът. - Не, таралежът...
В анкетата, която попълвах преди операцията, имаше въпрос: На кого да звъннем в случай на необходимист? И написах: На по-квалифициран хирург.
Един си говори с приятел психиатър и го пита, какъв е критерия, че един пациент се е излекувал. - Много прост - казва психиатъра - Напълваме една вана с вода и му даваме да избере - лъжичка за кафе, черпак или кофа и му казваме да изпразни ваната. - А-а, разбирам. Оздравелият ще избере кофата, защото е с най-голяма вместимост! - Неее! Здравият ще издърпа тапата!! п.с. Не казвай на никой твоя отговор.