Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои полицай на пост. До него стои малко момченце с помияр на повод. Ченгето псува грозно и силно. - Как не ви е срам пред детето? - питат го минувачи. - А вие на мое място не бихте ли псували? Вече две седмици ме преследва и ме моли да наеба неговата Калинка. Отчаяно се бил нуждаел от полицейско куче!...
Професионални 1,871 прегледа
Следващ →

Още вицове

ББ и Цветелина си говорят. ББ я пита: - Как е бизнеса? - Много добре върви..откакто си ти... - Някакви проблеми? - Трябва ни по-голям офис за банката. - Какво ще кажеш за НДК? Хем пък АЗ ще запълня някоя дупка в бюджета... Мъж чука на вратата на рая. Показва се един ангел и го пита: - Какво искаш? - Как какво? Искам в рая! - А направил ли си нещо добро, че да искаш в рая? - ...Ами да. Веднъж гледам няколко хулигани обират една жена на улицата. Отидох при тартора им и му ударих един в лицето. - Браво на теб! Браво! А кога беше това? - Само преди две минутки. Турчин,си купува стенен часовник и веднага го носи на часовникар: - Резни му малката стрелка,да стане правоверен ! Двама борци се срещат. Единият носел папионка. - Абе, какво е това на вратъ ти - попитал единия. - Ами, как какво, това е папионка. - А-а-а много готино ти стои, от къде я купи? - Абе от онзи магазин ей там. Отива другият борец в магазина, но забравил как се казва онова нещо. - Извинете аз търся едно нещо, започва с буквата "П". Магазинерката започнала да изрежда всички работи започващи с буквата "П", но бореца все казвал "НЕ". Накрая тя му предложила презерватив и той казал: - Да, това е. - Ами какъв размер мога да ви предложа? - Ами, така като ми гледаш шийката ..... Разговор между борци на "Славейков": - Пуснали са "Граф Монте Кристо". - Ми що да не го пуснат?! Пуснаха Карамански, пуснаха Барона, защо да не пуснат и Граф Монте Кристо?