Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътували в тайгата с шейна БРЕЖНЕВ, ТАЧЪР, РЕЙГЪН и ТОДОР ЖИВКОВ. По едно време след шейната се паявила глутница гладни вълци. Рейгън, след като видял, че глутницата наближава все повече изправил се и рекъл: - Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочил. Не минало много време и глутницата пак ги настигнала. Тачър се изправила и казала: - Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочила. Останали Брежнев и Живков. Тошо се замислил, кой ще скочи от тях двамата когато пак ги настигне глутницата. Ето, че глутницата ги настига и Тошо като подчинен на Брежнев решил да скочи. Но в този момент Брежнев се изправя, изважда изподкожуха един автомат и избива глутницата. Тошо с недоумение попитал: - Защо не го използва по-рано докато бяха още живи Тачър и Рейгън? - Че това за четирима стига ли? - казал Бражнев изваждайки шише водка от джоба си.
Любими Герои 3,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рецепта за приготвяне на пържени яйца: - Мими, искам да ям!! Двама приятели си пишат в Скайп: - Аре се видим утре да пием по кафе? - Егати, ти си първият човек, който успя да напише "бира" с четири правописни грешки. Бракоразводен процес. Съдията се обръща към съпруга: - И все пак, защо решихте да се разведете? - Не мога да живея с тази заядлива жена - пояснява мъжът. Представете си: Първи май - празник, седя си аз пред телевизора, за да гледам празничната програма, а тя стои до мен и само мърмори: - Кога ще изхвърлиш елхата? Кога ще изхвърлиш елхата... Родителска среща. Класната: - На предишната среща решихме, че стаята има нужда от ремонт. Кандидат-спонсори бяха бащите на Стоян, Христо, Кети и Веско. Бяхме се разбрали, че който е най-богат, той ще направи ремонта. Това е таткото на Веско! - Браво! Юнак! - викат другите родители. Бащата на Веско, недоумяващо: - Ама как така? Бащата на Стоян е народен представител, на Христо е заместник-кмет, на Кети е собственик на голяма търговска фирма, а аз продавам пуканки в зоопарка. Класната: - Ами аз не разбирам, но от данъчната служба ми казаха, че съдейки по данъчните декларации, вие сте най-богат! Ловджийте в едно село съдят крьчмарите.В сьда сьдята пита ловджийте: -За какво ги сьдите тия хора бре? На което те отговарят: -Ами заради виното и ракията,които изхвърлят в гората. -А те какво ви пречат?-пита сьдята. В отговор получават: -Аааа още не сте разбрали,че зайците като се напият,пребиват кучетата ни!