Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж отива на преглед при уролог. Доктора: - Свалете гащите! Мъжът сваля гащите, урологът гледа на члена му татуировка "Ще го опиташ ли?" Уролога: - Не ви ли е срам?! - Нямал съм си и представа, че някога ще си свалям гащите пред мъж!
Професионални 3,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стъпвайки на луната, Нийл Армстронг казва:"Малка човешка крачка, голяма крачка в историята на човечеството". И тихо добавя "И успех г-н Смит! ". На земята журналистите го питат какво аджеба означава това "И успех г-н Смит! ", но той не казва. Години по-късно, той изплюва камъчето в някакво интервю: -Вече мога да кажа, тъй като г-н Смит вече не между живите. Като малки често играехме в бейзбол в двора на нашта къща. Но понякога се случваше топката да отиде в двора на комшиите, сем. Смит. Веднъж промъквайки се в техния двор, за да взема топката дочух семеен скандал, в който г-жа Смит крещеше на съпруга си: -Ще ти направя свирка, когато детето на комшиите иде на Луната Учителката по биология: — Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо пита: — А къртицата откъде знае колко точно тежи? В мола. Дядо Коледа пита малко момиченце какъв подарък иска да получи. Момиченцето го гледа възмутено с очи пълни със сълзи: - Какво? Искаш да кажеш, че не си ми прочел sms-a ми? Върви си един наркоман през парка. По едно време отнякъде изскача един слон и го удря по главата. Той пада, става зашеметен и продължава. След малко изскача един кон и пак го удря, а той пак пада, става зашеметен и тръгва. И така няколко пъти с най-различни животни случката се повтаря. Наркоманът най-накрая се учудил и спрял. В този момент иззад едно дърво се появил един вбесен мъж, който почнал да крещи: - Мама ви наркоманска, защо като се надрусате все на моята въртележка налитате, бе гадове?! На космическа станция пребивава турист. По някое време пита: - Харесва ми тук, но кажете, защо питейната ви вода е жълта? Успокояват го: - Не се притеснявайте, ние неведнъж сме пили вече от нея!