Група депутати от НДСВ се изнасят на бегом от залата. Един пита колегата си:
- Какво става? Защо тичаме?! Да няма пожар?
- По-страшно е от пожар...Искат да ни питат за "Булгартабак"!!!
- Ама какво е станало с "Булгартабак"??!
- Мани не питай, ще разберат всички след изборите...
В чата за запознанства:
- Светле, ще ми изпратиш ли снимка на дупето си?
- Преведи ми 20 лева на сметката и ще ти го покажа.
- Преведох ги! Ах, че си готина! А ще ми покажеш ли и циците си?
- Преведи още 30!
- Преведох и тях! Благодаря! Красота!...Светле, а можеш ли и писанката да ми покажеш?
- Мога. Но това струва още 50 лева!
- Добре, съгласен съм! Превеждам ги...
Мъжът, замятайки тялото на девойката с покривало, изключва фотоапарата, затваря ноутбука и казва на глас:
- Супер! А жена ми, кучката, постоянно ми натяква, че работата в моргата била неизгодна!