Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Никога не споделяй собствения си окоп с някой по смел от теб!
Бисери 3,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима психари го карали на оздравяване и докторите решили да ги минат на комисия - да ги пускат ли що ли? Явява се Психар №1: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №1: "Единайсе" Комисията: "Втори опит колко е две плюс две?" Психар №1: "Единайсе" Е няма как ще седи още. Явява се Психар №2: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №2: "Синьо" Комисията: "Втори опит колко е две плюс две?" Психар №2: "Синьо" Е няма как ще седи още. Явява се Психар №3: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №3: "ЧЕТИРИ" Комисията: Пощуряват, приказки, рецепти, обсъждат, накрая го питат "Как стигнахге до верния отговор?" Психар №3: "Много просто - две по две е единадесет, делено на синьо прави четири" Е няма как ще седи още. Един човек можел да приказва с Бог. Попитал го: - Кога ЦСКА пак ще е шампион? - Няма да е скоро - отвърнал господ. - А кога ЦСКА пак ще спечели купата на България? - Това, за съжаление, няма да можеш да го доживееш! - казал господ. - А кога ЦСКА ще спечели купата на УЕФА? В този момент Бог заплакал. Човекът го попитал защо плаче, а господ му проговорил със сълзи: - Това и аз няма да мога да го доживея... Американец, французин и Бай Ганьо попаднали на остров с канибали. Канибалите ги заловили и им поставили условие: - Имате право на една задача, ако не можем да я изпълним - ще Ви изядем! Американеца поискал да му построят небостъргач - построили му небостъргач, а него в казана. Французина поискал да направят Айфелова кула - направили я, а него в казана. Дошъл ред на Бай Ганьо - той опънал една рибарска мрежа, събул си панталона, надупил се и.. пръднал. - Ха познайте сега през коя дупка на мрежата мина? И го пуснали да си тръгне. Учителка отива при директора и казва: - Край! Напускам или ми увеличете заплатата! Директора: - Ама какво е станало, Иванова? Учителкатата: - Как какво? Моите деца отнякъде научили, че е нормално да се хранят по три пъти на ден! Иванчо: - Марийке,ела да си учим заедно уроците! - Нямам време,имам за учене!