Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В банята Петка трие гърба на Чапаев: - Чапаев, потникът ти се показа, а ти беше казал, че си го загубил.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
От гледната точка на катаджията шофьорите се делят на две категории. На такива, които нарушават правилата, и такива, които искат да го прецакат.
Професионални
03.10.2017
3,184 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща и син седят на пейката пред блока и пред тях минават две блондинки в Шевролет "Корвет". -Тате, тате, виж Корвет-а-Курвета, ама я виж каква кола карат !
Мъж спира колата в красив планински район. Жената излиза от колата и казва: — Каква гледка! Каква красота, направо оставам без думи! — Супер! Тогава ще изкараме тук отпуската.
Блондинка: - Искам да осиновя тригодишно английско дете. - Какво ще правиш с него? - Когато почне да говори, ще се уча от него на английски.
В парка спорят 3 приятели..... Единият казва: -Не,беше ФРУХТ........ Втория казва: - Не,не беше ФРУУУУУХТ, по продължително....... Третият : -Не,не,не беше ФРУТ, без "Х"...... Една жена минавала случайно по край тях и чула какво си говорят и се намесила в разговора: -Извинявайте че се намесвам във вашия разговор, но си мисля че знам за какво спорите....Аз съм учителка по Англииски език, завършила съм английска фиология и мисля че спорите за думата ФРУИТ(Fruit),която в превод означава "ПЛОД".......... След което жената продължила по пътя си..... Докато гледали как се отдалечава единият се обърнал към останалите и казал: Еееее, ма много яка жена, тя чела, видяла, учила , ама и тя не знае как пърди слона....
Прибира се един пияница вкъщи ,пиян до неузнаваемост и вижда някаква жена гола на леглото му. И я почва той на тази поза, на онази поза всички,които се сетил, после заспал. На сутринта, като се събудил видял,че майка му спи до него, като осъзнал какво е направил, директно скочил от прозореца. По пътя минават двама души и като го видяли как се е размазал на пътя казали: - Е, този си е ебал майката.