Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не разбирам, защо всички вие не разбирате, защо се покачват цените на бензина. Елементарно е: 1. Когата растат цените на нефта е съвсем ясно, че щом бензинът се прави от нефт, то и цената на бензина трябва да расте. 2. Когато цените на нефта падат, то "Лукойл" трябва да качи цената на бензина, за да компенсира падането на доходите от цената на нефта. 3. Когато цената на нефта е стабилна, то цената на бензина расте, защото има инфлация. На някой нещо да не му ясно?
Професионални 2,953 прегледа
Следващ →

Още вицове

Винаги съм мечтал работата с компютър да е не е по-сложна от ползването на телефон. Моята мечта стана реалност. Сега вече не знам, как се ползват всички възможности на телефона. Приятелката ми е велика. Счупиха й се кухненският робот и електрическата месомелачка, и тя, за да смели месото, го замразил и го настърга на рендето. Живея в гениална страна! Каква глупава смърт - да ме събуди в 6 сутринта в неделя. Жена се прибира от работа и открива в банята, че на огледалото има надпис, направен с червило:"Поздрави на жената от Кети!" - Генко, коя е тази Кети?! Генко влиза в банята, гледа надписа: - Кучка е тя, долна кучка... Три вампира отишли на бирария. Сядат и почват да си поръчват, първия една халба кръв, втория и той една халба кръв, а пък третия само една гореща вода. Другите се зачудили и го попитали: - Абе, братле, за кво си поръча само една гореща вода, като всяка вечер идваме да пиеме по една халба кръв? Той извадил една превръзка и казал: - Ми днеска съм на чайче...