Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След това, което медиите правят за ББ, просто не мога да повярвам, че за днес(09.09) няма да му направят и една манифестация...всеки журналист да мине с табела "Слава на великия Бойко!" пред Министерски съвет...
Професионални 3,009 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се два охлюва. Единият с черупка, другия -без. Този с черупката пита: - Какво става при теб? А другия шепнешком му отвръща: - Не казвай на никой. Избягах от къщи... Войник в полагаема отпуска се запознал на танци с едно момиче и тръгнал да го изпраща към къщи. Тъй като войникът през цялото време мълчал, девойката решила да се справи с неловкото положение: - Нека да ти задам гатанка: красиво, бодливо, мирише хубаво. Що е то? - Автомат! - отговорил войника. - Не е, това е роза. Дай сега една по-лесна: в средата жълтичко, листенцата белички. Що е то? - Автомат! - казал войникът след дълъг размисъл. - Не е, това е маргаритка - отчаяно казало момичето - Дай сега една съвсем лесна: зеленичко, квака и скача в блатото. Що е то? След дълго мислене войникът се предал. - Е не знам! - Това е жаба. - Абе и аз се чудя ли чудя, защо му е на автомата да скача в блатото. Тестисите се намират извън тялото, за да могат да се пипат. Две бабички си приказват: - Миче, пък Пена умря. - Да умря, ама я лекуваха професори. Двама приятели отишли в Лас Вегас и се напили. Двамата започнали да се разсъбличат по улиците на града. Единият се съблякал чисто гол, а другия по слипове, тогава чисто голият потупал приятеля си по рамото и му казал: - Е затова те уважавам тебе... знаеш кога да спреш!