Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Колко американци са необходими за да сменят една крушка? 101. 1 я сменя, а 100 наблюдават да не бъдат нарушени правата на негрите.
Любими Герои 2,857 прегледа
Следващ →

Още вицове

Началник към секретарката си: - Това, че пишете любовни писма в работно време някак си мога да го разбера, но защо ми ги давате да ги подписвам? Изпиратствах една рецепта за торта от интернет. Свалих си я от един сайт с рецепти. Става въпрос за популярната торта "Захер". Изпълних я, както е по предписание, само че, вместо първо да отделя белтъците, аз отделих жълтъците. Така прецаках авторите, а именно виенския майстор сладкар Франц Захер, който е роден през 1816 г. Направо му разковах кочината. После дадох рецептата на комшийката от петият етаж и по този начин я разпространих нелегално. Сега имам питане: аз, като промених изпълнението на тортата, ставам ли автор на нова торта, или моята е копие на тортата "Захер". А ако патентовам тази торта, ще мога ли да съдя всеки, който я прави, и ще защитават ли НСБОП моите права, като изтарашват всички сладкарници и ресторанти и им изземват фурните, които се явяват нелегални производители на моята торта? Полицай спира видимо пияни борчета с BMW. - Аха! Алкохол, а?!? - Нема такова нещо, гу`син полицай! Ние го изпихме... Казах на гаджето, че искам да опитам нови неща в леглото. Та тя ми каза, че ще ме научи как се сменят чаршафите. На световна конференция на феминистките след официалната част, се събират да обменят опит българката, французойката и англичанката. По време на разговора те започнали да споделят мечтите си. Англичанката: - Ах, как мечтая да съм една сочна ябълка. Да ме гризат, да ме хрускат - докато свърша. Французойката: - Аз искам да съм сметанов сладолед - да ме ближат, да ме ближат да ме ближат - докато свърша. Българката: - Как искам да съм грамофонна плоча - да ме въртят, да ме въртят, като свърша да ме обърнат от другата страна и пак да ме въртят, и от време на време да ми сменят игличката...