Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Затруднява ли ви въпросът? - пита професорът. - Никак, господин професор, отвръща студентът. - Затруднява ме отговорът.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Иска ни се да имаме стотици клиенти, като вас. Но за съжаление са хиляди.
Професионални
03.10.2017
2,928 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Румене, пак ли те скъсаха на същия изпит? Защо? — Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси…
Започна поредния "Вип брадър", събран от кол и въже...
Зима, наближава Нова Година. А на дядо Коледа, подаръците не са му готови, бабата изгорила всички сладки, елените се въргалят пияни в яхъра, даже ангелчето дето го изпрати преди около 3 часа за елха се не връща.. По едно време, трясъци отвън, влиза ангелчето и то се натряскало..вика: - Дядо Коледа, каде да я забуча тая елха?! Оттогава идва обичая ангелчето да се поставя на върха на елхичката.
- Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е?
Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!!