Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иска ни се да имаме стотици клиенти, като вас. Но за съжаление са хиляди.
Професионални 2,928 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Румене, пак ли те скъсаха на същия изпит? Защо? — Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси… Започна поредния "Вип брадър", събран от кол и въже... Зима, наближава Нова Година. А на дядо Коледа, подаръците не са му готови, бабата изгорила всички сладки, елените се въргалят пияни в яхъра, даже ангелчето дето го изпрати преди около 3 часа за елха се не връща.. По едно време, трясъци отвън, влиза ангелчето и то се натряскало..вика: - Дядо Коледа, каде да я забуча тая елха?! Оттогава идва обичая ангелчето да се поставя на върха на елхичката. - Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е? Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!!