Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали Радио Ереван: - Как ще се нарича следващия президент на България? - Президент-цар. Щом като през 1990г. имахте президент-председател.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един таксиджия качил двама влюбени. По едно време се сетил, че е отворил прозореца и попитал: - Извинете, духа ли ви? - Не, засега само го държи - отвърнал младежа
Разни
03.10.2017
2,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се обажда на своя приятелка: - Знаеш ли, днес имам двоен празник: мъжът ми избяга с моя позната, която отдавна ненавиждам...
Бюрото по труда приветства всички настоящи абитуриенти! На добър час!
Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече...
Двама студенти в Техническия се срещат. Единият се обръща към другия: - Чудесно колело. Откъде го имаш? - О, - отвръща другия - вървях си оня ден и пред института една красавица на колело изскочи пред мен, слезе от него, хвърли дрехите си на земята и каза: "Можеш да имаш каквото поискаш от мен!" Първият студент го потупва по гърба и казва: - Правилен избор! Дрехите й едва ли щяха да ти станат!
Стюардесата на един самолет казва на пасажерите: - Дами и господа, погледнете през левите прозорци. Виждате, че левия двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин. След петнадесет минути. - Дами и господа, погледнете през десните прозорци. Виждате, че и десния двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин. След десет минути (по радиоуредбата). - Дами и господа, погледнете отново през левите прозорци. Виждате ли тези бели облачета? - Дааааааа! - отговарят всички пасажери. - Това не са бели облачета, а парашутите на екипажа, който Ви пожелава приятно приземяване!