Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаете ли защо Стиви Уондър като пее се поклаща настрани, а Рей Чарълз на пред-назад? - Защото като пеят дует да не си удрят главите..
Черен хумор 2,019 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из ученическо съчинение:"Бяла мечка избягала от черен циганин..." Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци… — Слизай, сега ще се глобяваме! — Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. — Слизай кат’ти казвам. — Аве старши, дай да видим, нещо да измислим… ей тука в каруцата квот’си намериш – твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. — Какво е това? — Мляко от кокос. Не е туй за тебе… ами, я ти друго си потърси. — Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. — Абе… — Бегай!!! — Ама, старши… — БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: — Дий, Кокосееееее, дий!!! Капитан записал в корабния дневник: "Боцманът днес беше пиян". Като разбрал боцманът се ядосал и уточнил, че това е единственият случай . - Наистина много съжалявам - казал капитанът, - но аз съм длъжен да отбелязвам всички извънредни ситуации, които стават на кораба. След няколко дни, когато дежурен бил боцманът, той записал в дневника: "Днес капитанът беше трезвен"... Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: - Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: - Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: - А кой ще се бие с нас двамата?! Пациентка казва на лекаря: - Докторе, имам чувството, че съм наполовина глуха… Докторът: - Много ви моля, да не ме занимавате с глупости. Човек или е глух, или не е глух. - Ама, моля ви, проверете ако искате… Докторът я слага на един стол, отдалечава се в ъгъла на стаята и шепне: - Четиридесет и четири.. Тя повтаря: - Двайсет и две…