Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По какво се различават обикновеният снежен човек и снежният човек хомосексуалист? - На единия морковът му е отзад.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Знаете ли защо Стиви Уондър като пее се поклаща настрани, а Рей Чарълз на пред-назад? - Защото като пеят дует да не си удрят главите..
Черен хумор
03.10.2017
2,019 прегледа
Следващ →
Още вицове
Из ученическо съчинение:"Бяла мечка избягала от черен циганин..."
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци… — Слизай, сега ще се глобяваме! — Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. — Слизай кат’ти казвам. — Аве старши, дай да видим, нещо да измислим… ей тука в каруцата квот’си намериш – твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. — Какво е това? — Мляко от кокос. Не е туй за тебе… ами, я ти друго си потърси. — Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. — Абе… — Бегай!!! — Ама, старши… — БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: — Дий, Кокосееееее, дий!!!
Капитан записал в корабния дневник: "Боцманът днес беше пиян". Като разбрал боцманът се ядосал и уточнил, че това е единственият случай . - Наистина много съжалявам - казал капитанът, - но аз съм длъжен да отбелязвам всички извънредни ситуации, които стават на кораба. След няколко дни, когато дежурен бил боцманът, той записал в дневника: "Днес капитанът беше трезвен"...
Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: - Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: - Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: - А кой ще се бие с нас двамата?!
Пациентка казва на лекаря: - Докторе, имам чувството, че съм наполовина глуха… Докторът: - Много ви моля, да не ме занимавате с глупости. Човек или е глух, или не е глух. - Ама, моля ви, проверете ако искате… Докторът я слага на един стол, отдалечава се в ъгъла на стаята и шепне: - Четиридесет и четири.. Тя повтаря: - Двайсет и две…