Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж похарчил 5 заплати за тото, много се притеснил,толкова много пари дал, през цялото време ходил на ляво-надясно. Жена му го забелязала и го пита. -Слушай бе, какво се разкарваш наляво, надясно , нагоре, надолу, да не мислиш за някоя друга жена? -Не бе жена , не бе жена. Абе, в момента ,ако ти кажа цяла седмица живея с една "надежда". -Ааа, добре че си призна, щото аз от една седмица спя с един Спас.
Семейни 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майката на Иванчо му се кара: - Целият си мокър! - Да, мамо! Играхме с Петър на кучета! - Ти ли беше кучето? - Не, мамо! Аз бях дървото! Двама пияници на погребението на свой приятел. Единият прошепва на другия: - Виж го, съвсем зле изглежда! - Ами да, не е пил от миналата сряда. Живели 2-ма състуденти в една квартира. Единия непушяч, другия пушел пури. На непушача му омръзнало да му димят и решил да откаже от пурите съквартиранта си. Започнал да си завира пурите му отзад. След седмица пушача казал: - Ще спирам пурите - нещо ги развалиха и миришат на л...а. - Ти добре ги спираш, ама аз вече без тях не мога! - казал другия. Умира мъж. Душата му чака своята участ. Свети Петър казва: - Събрали сме се тук да решим къде да го пратим - в ада или в рая. Кой иска да се произнесе за него? Първата душа: - Той беше хубав човек: добър, отзивчив, прекрасен съпруг. За рая е! Втора душа: - В работата си винаги е бил честен и съвестен. За рая е! Трета душа: - За ада е гадината! Душата на умрелия: - Иване, ти пък защо?! Та нали с теб бяхме приятели!! Душата на Иван: - Е бяхме. Обаче веднъж влизам в обществена тоалетна. Седя си в кабинката. По едно време влизат някакви двама бизнесмени. Мотат се около писоарите, разговарят. Изведнъж в тоалетната нахлува килър и... "събаря" ония двамата. Аз... в уплахата си... нито дишам, нито шавам - моля Бог да не ме чуе килъра!! Душата на умиращия: - Е добре, но аз какво общо имам?! Душата на Иван: - А кой точно тогава ми звънна на мобилния?!?! Провежда се състезание по повръщане. Пред всеки състезател има по един леген и съдията дава сигнал с пистолета. Всички започват да повръщат. В този момент се чува втори изстрел, съдията извиква: - Фалстарт! Всички изпиват легените и пак застават на старта.