Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Богатите обичат с портфейлите си.
Бисери 3,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис в Камасутра: "Всички изпълнение са дело на професионалисти. Не се опитвайте да направите тези неща вкъщи." Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: - Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: - Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: - Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой. Седемнайсет блондинки отиват пред дискотека и виждат че е забранено за под 18. Охраната ги вижда и пита: - Вие какво чакате? А блондинките отвръщат: -Тук пише че е забранено за под 18 и затова чакаме осемнадесетата. Един борец гледа, че друг борец кара колата си с презервативи на обувките.<BR>- К’во става бе, брато, к’ви са тия презервативи?<BR>- Мани, мани, чух че от педали се хващало СПИН. Животните от гората пътували с влак до училището. Веднъж другите животни решили да скрият чантата на Ежко Бежко. Той, като видяла, че я няма много се ядосал и извикал: - Животни, върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Животни, върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Животни, върнете чантата, да не стане като миналата година! Животните се уплашили и пратили Баба Меца да му я върне. Подала му тя чантата и попитала: - Ежко, ето ти чантата, но кажи какво стана миналата година? - Какво стана?! Взеха ми чантата и не ми я върнаха...