Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена пита мъжа си: - Гледам, че пак нищо не си уловил. - Не си права, хванах една голяма риба! - И къде е? - Плува, гадта мръсна, някъде с моят спининг!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Богатите обичат с портфейлите си.
Бисери
03.10.2017
3,063 прегледа
Следващ →
Още вицове
Надпис в Камасутра: "Всички изпълнение са дело на професионалисти. Не се опитвайте да направите тези неща вкъщи."
Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: - Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: - Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: - Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой.
Седемнайсет блондинки отиват пред дискотека и виждат че е забранено за под 18. Охраната ги вижда и пита: - Вие какво чакате? А блондинките отвръщат: -Тук пише че е забранено за под 18 и затова чакаме осемнадесетата.
Един борец гледа, че друг борец кара колата си с презервативи на обувките.<BR>- К’во става бе, брато, к’ви са тия презервативи?<BR>- Мани, мани, чух че от педали се хващало СПИН.
Животните от гората пътували с влак до училището. Веднъж другите животни решили да скрият чантата на Ежко Бежко. Той, като видяла, че я няма много се ядосал и извикал: - Животни, върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Животни, върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Животни, върнете чантата, да не стане като миналата година! Животните се уплашили и пратили Баба Меца да му я върне. Подала му тя чантата и попитала: - Ежко, ето ти чантата, но кажи какво стана миналата година? - Какво стана?! Взеха ми чантата и не ми я върнаха...