Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: - Имат ли блондинките мозък? Отговор: - Да, гръбначен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Млад мъж влиза в бара: - Барман, 6 големи. - Ех, празнуваш нещо, а !? - Първата ми свирка. - Хехехе, тогава още едно голямо за сметка на заведението. - Извини ме, но ако от 6 големи, не ми се оправи вкусът в устата, не вярвам и от 7 да стане.
Семейни
03.10.2017
3,170 прегледа
Следващ →
Още вицове
Надпис на задното стъкло на кола: "Вярваш ли в любовта от пръв поглед, или още един път да те изпреваря?"
Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: - Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? - Това не е коза, а куче, не виждате ли? - Как ще е куче като има рога? - попитал недоумяващо полицаят. - Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче?
Мъж пита жена си: - Скъпа, кажи честно, изневеряваш ли ми, когато съм в командировка? - Даже не знам...Като те няма, ставам някаква дива, лазя по стените. После падам от стената, удрям се, губя съзнание...Възможно е някой да се възползва...
- Докторе, мъжът ми има сериозно заболяване. Понякога му говоря нещо с часове, а после се оказва, че не е чул нито дума. - Това не е заболяване, госпожо, това е Божи дар!
Късно през нощта звъни телефона. Жената вдига: - Скъпа, аз съм. Прибирам се скоро. Нали не съм закъснял много? - Не, скъпи. - А става ли да дойда с няколко приятели да пием по още някоя биричка? - Да, скъпи. - Ще пием по някоя бира, ще полафим... - Ама разбира се скъпи. Мъжът млъква за малко и: - Извинете, сигурно съм набрал грешно...