Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млад мъж влиза в бара: - Барман, 6 големи. - Ех, празнуваш нещо, а !? - Първата ми свирка. - Хехехе, тогава още едно голямо за сметка на заведението. - Извини ме, но ако от 6 големи, не ми се оправи вкусът в устата, не вярвам и от 7 да стане.
Семейни 3,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на задното стъкло на кола: "Вярваш ли в любовта от пръв поглед, или още един път да те изпреваря?" Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: - Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? - Това не е коза, а куче, не виждате ли? - Как ще е куче като има рога? - попитал недоумяващо полицаят. - Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче? Мъж пита жена си: - Скъпа, кажи честно, изневеряваш ли ми, когато съм в командировка? - Даже не знам...Като те няма, ставам някаква дива, лазя по стените. После падам от стената, удрям се, губя съзнание...Възможно е някой да се възползва... - Докторе, мъжът ми има сериозно заболяване. Понякога му говоря нещо с часове, а после се оказва, че не е чул нито дума. - Това не е заболяване, госпожо, това е Божи дар! Късно през нощта звъни телефона. Жената вдига: - Скъпа, аз съм. Прибирам се скоро. Нали не съм закъснял много? - Не, скъпи. - А става ли да дойда с няколко приятели да пием по още някоя биричка? - Да, скъпи. - Ще пием по някоя бира, ще полафим... - Ама разбира се скъпи. Мъжът млъква за малко и: - Извинете, сигурно съм набрал грешно...