Влиза една жена в зъболекарския кабинет и започва да се съблича.
- Госпожо, какво правите?
Жената, вече гола сяда на зъболекарския стол и повдига крака.
- Госпожо, вие сте се объркали това не е гинекологичен, а зъболекарски кабинет.
- Не съм се объркала. Нали вие сложихте на мъжът ми изкуствено чене?
- Да!?
- Е, тогава сега го махнете!
Жена води в кабинета на лекаря 12-годишната си дъщеря. Лекарят я преглежда и казва:
- Или е грип, или бременност.
Дъщерята:
- Че,откъде пък ще пипна грип...